SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Portmonnäer 14409468
nr 1440 9468
Portmonnäer
4 st, blandat nysilver och silver, Längd: 6-23cm.
Kondition: slitage, skador
Utrop:
700 kr
Såld:
700 kr
måndag 20 december 2021
kl 20:42:21
300 kr
600 kr